VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 2018
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 01 października 2018 19:50

W piątek 28 września w całej naszej szkole pojawiło się mnóstwo przykładów działań prosto z tabliczki mnożenia. Wszystko to miało zwrócić uwagę społeczności uczniowskiej na fakt, że w tym dniu obchodziliśmy VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Tegorocznemu świętu tabliczki przyświecało hasło: „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, jest to międzynarodowa akcja, w którą zaangażowało się ponad cztery tysiące szkół. W tym dniu ludzie z całego świata uświadamiają innym iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym, udowadniają, że można uczyć się jej z przyjemnością, a jej znajomość owocuje. W naszej szkole zostały przeprowadzone przez Komisje Egzaminacyjne egzaminy z tabliczki mnożenia dla chętnych. Do egzaminów przystąpiło około 50 uczniów. Propagowaliśmy zasadność uczenia się tabliczki mnożenia, a także matematyki. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, wspólna zabawa zachęciła ich do dalszej nauki, a matematyczne święto na długo zostanie w ich pamięci. Gratulujemy wszystkim „Ekspertom Tabliczki Mnożenia”! Rozdanie nagród już wkrótce.

H. Węgrzyn

 
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystajac ze strony wyrazasz zgode na uzywanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegladarki. Akceptuje pliki cookies na tej stronie.