Konkurs Kolęd i Pieśni Adwentowych 2019
Wpisany przez Administrator   

7 grudnia 2019 po raz kolejny spotkali się uczniowie szkół podstawowych i przedszkoli z naszej gminy, by zaśpiewać w języku niemieckim piękne kolędy oraz piosenki związane z czasem Adwentu i Bożego Narodzenia.

Naszą szkołę reprezentowało aż 13 osób (w tym roku same dziewczynki). W kategorii klas 1-4 trzecie miejsce zdobył duet Maja Lis i Karolina Basiura z klasy 2b, a w kategorii klas 5-8 pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy 6 B Julia Krzywak. Drugie miejsce w tej samej kategorii zajęła Teresa Ksoll z klasy 8.

Cieszymy się z sukcesów naszych uczennic i dziękujemy organizatorom za miłą, świąteczną atmosferę oraz słodki poczęstunek. Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i udanych występów.

 

S.L. i M.K.

galeria

 
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystajac ze strony wyrazasz zgode na uzywanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegladarki. Akceptuje pliki cookies na tej stronie.